top of page
Piano Lesson

Piyano

Konservatuvar ve eğitim fakültesi mezunu pedagojik eğitim almış eğitmenlerce, birebir yapılan piyano dersleri 1 saat süreli, haftada 1 olmak üzere ayda 4 ders olarak verilir.

5652575.JPG

Gitar

Klasik gitar,  bas ve elektro gitar olmak üzere 3 ayrı kategoride verilen gitar dersleri, konusunda uzman eğitmenlerce birebir olarak 1 saat süreli, haftada 1 olmak üzere ayda 4 ders olarak verilir.

Dumming

Bateri

Konusunda uzman eğitmenlerce birebir yapılan bateri dersleri

1 saat süreli, haftada 1 olmak üzere ayda 4 ders olarak verilir.

 

Bateri dersleri aşağıdaki bilgileri içermektedir: (Moderatörümüz Herman Artuç'un notu)

 

Temel ve ileri seviye bateri derslerinde, bir müzik enstrümanı ile kendimizi nasıl ifade edebileceğimizi, nasıl yaratıcı olabileceğimizi, hayata müziğin evrensel bakış açısı ile bakmayı deneyimlerken, bateri enstrümanının diğer enstrümanlarla birlikteliğini ve bir orkestra ile beraber nasıl müzik yapabileceğimizi deneyimleyeceğiz.

 

- Baget Kontrolü

- Tutuş teknikleri ( Geleneksel'den Günümüze )

- Temel ve Basit ritmler

- El ve Ayak Koordinasyonu

- Vurmalı Çalgılar Eşlikli Performans Çalışması

- Play - Along müzikler Eşliğinde Farklı Coğrafyalardan Müziklerle Orkestrasyon Çalışması

- Country, Funk, Rock, Reggea, African, Afro - Cuban, Latin, Bossa Nova, Swing, Jazz, Rhythm & Bass vs. Kalıplarında Ritm ve Uygulama Çalışmaları

Violin

Yaylı Sazlar (Keman, Çello, Kontrbas)

 

Konservatuvar ve eğitim fakültesi mezunu pedagojik eğitim almış eğitmenlerce birebir yapılan dersler, 1 saat süreli, haftada 1 olmak üzere ayda 4 ders olarak verilir.

IMG_8130.jpg

Konservatuvar ve Müzik Bölümlerine Hazırlık

Konservatuvar veya Eğitim Fakültesi mezunu pedagojik eğitim almış eğitmenlerce grup çalışması olarak yapılmaktadır (Giriş sınavlarına kalan süre gözönüne alınarak birebir de yapılabilir).

Ders süresi 1 saattir. Dersler, solfej, dikte ve kulak çalışmalarını kapsamaktadır.

maxresdefault.jpg

Ritim Atölyesi

Konusunda uzman Moderatörümüz Herman Artuç tarafından grup çalışması olarak yapılan Ritim Atölyesi, haftada 1 gün olmak üzere ayda 4 çalışmayı kapsamaktadır.

17925079648073370.jpg

Dans (Latin Dansları ve Sirtaki) 

Konusunda uzman eğitmenler tarafından verilecek olan Latin dansları (Samba, Rumba, Cha Cha, Bossa Nova..) ve Sirtaki grup dersleri olarak haftada 1 gün olmak üzere ayda 4 çalışmayı kapsamaktadır.

piyano
Gitar
Bateri
Keman

Programlar

bottom of page